A karácsony vásárt mindenkinek ajánlom aki megszeretné lepni karácsonyra szeretteit. Először is Ez a vásár a Deák térnél lesz látható. Ebben a vásárban nagy részben kézműves tárgyakat lehet vásárolni , de ezenkívül másféle dolgok is meg vásárolhatóak.(pl.:táskák , bögrék ,sapkák és kesztyűk vásárolhatók majd a vásárban.)Valamikor november végén kezdődik vagy december elején , és december 31-éig tart. ( Én még speciál nem voltam ,de ebben a éven én is jövök!!) Akit érdekel a vásár az jöjjön el és érezze jól magát!!



Kommentek
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be: